Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej

O nas

Szanowni Państwo,

w Dental Star prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Głównym celem jest dostarczenie Państwu usług stomatologicznych o najwyższym standardzie i jednocześnie w przystępnej cenie. Osiągamy to dzięki dobrej organizacji pracy i doborze metody leczenia adekwatnej do możliwości finansowych każdego pacjenta, bez obniżania jakości usług.
Naszych Pacjentów staramy się otoczyć jak najlepszą opieką stomatologiczną zgodnie z najnowszymi metodami leczenia przy użyciu wysokiej klasy materiałów i sprzętu stomatologicznego. Przy użyciu lasera diagnostycznego wykrywamy najmniejsze ogniska próchnicowe. Dzięki zastosowaniu techniki cyfrowej redukujemy dawkę promieniowania rtg pochłoniętą przez pacjenta aż o 90% w porównaniu do tradycyjnej metody. Obraz zdjęcia otrzymujemy na monitorze komputera już w kilka sekund po wykonaniu zdjęcia co skraca czas leczenia i pozwala na dokładną diagnostykę oraz potwierdzenie prawidłowego leczenia endodontycznego po wypełnieniu kanałów.

Dzięki nowoczesnym estetycznym wypełnieniom odbudowującym naturalny kształt zębów możecie Państwo cieszyć się pięknym zdrowym uśmiechem. Leczenie wykonujemy w znieczuleniu w komfortowej bezstresowej atmosferze w nowoczesnych i przytulnych wnętrzach. Nasi lekarze to głównie specjaliści w danej dziedzinie stomatologicznej.
 
Dental-Star-05-001
Leczenie zachowawcze, chirurgiczne (resekcje wierzchołków, wyłuszczanie torbieli, usuwanie zębów mądrości), ortodontyczne (aparaty ruchome i stałe) oraz protetyczne (korony, mosty, licówki, protezy zarówno akrylowe, szkieletowe jak i overdenture, czyli na precyzyjnych niewidocznych elementach mocujących) przywróci Państwu uśmiech i pełen komfort wymowy i funkcji żucia.

Najmłodszych Pacjentów traktujemy szczególnie. Specjalnie dla nich została stworzona Wróżkolandia Stomatologiczna Kraina dla Dzieci, w której czeka na nich:

  • kącik zabaw – panel interaktywny, różnorodne zabawki i przybory do malowania
  • kolorowy gabinet z postaciami z ulubionych bajek
  • wizyty adaptacyjne i przygody z Dr. Ząbkiem
  • bajki wyświetlane podczas leczenia
  • leczenie w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu (tzw. gazem rozweselającym)
  • warsztaty szczotkowania i higieny jamy ustnej
  • drobne upominki dla każdego

Czystość i higiena to najważniejsze kryteria, jakie musi spełniać gabinet stomatologiczny. Mając na uwadze dobro zarówno pacjentów jak i lekarzy, bezwzględnie przestrzegamy procedur dezynfekcji i sterylizacji. Cały personel Dental Star dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z diagnostyki, procesu leczenia i jego efektu.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług
właścicielka Dental Star
lek. stom. specjalista protetyki
Anna Kuc